Aktuality

 

165 ×214 px, 300 ppi

Chcete změnit

zaměstnání?

Už Vás Vaše současná práce nebaví a v zaměstnání hledáte lepší uplatnění? Je na Vás spolehnutí a pracovní úkoly plníte zodpovědně?

Přijďte mezi nás! Nabízíme Vám hned několik profesí. Zde získáte více informací.

17. 7. 2017

*****

Přemýšlíš o dalším studiu a zaměstnání? Přijď se vyučit a pracovat k nám!

Přijďte se vyučit oboru, kde máte jistotu a perspektivu dobrého zaměstnání a kde se budete podílet na výro- bě světoznámého českého křišťálu. V tříletém denním studiu nabízíme učební obo- ry sklář, strojní mechanik, obráběč kovů, elektrikář silnobroud, elektromechanik pro zařízení a přístroje, a nástrojař. Více informací najdete zde.

10. 7. 2017

*****

První tři středoškolští

učni uzavřeli smlouvu

s Crystal Bohemia, a.s.

náborový leták říjen 2016, 164 × 232 px

Budoucí pracovníci skláren Crystal Bohemia získají během vyučení finanční a materiální podporu a po úspěšném studiu jistotu pracovního místa.

Více o slavnostním podpisu najdete zde.

14. 2. 2017

*****

Novinky

 

Crystal BOHEMIA patří k největším výrobcům domácenského skla v České republice a řadí se mezi nejvýznamnější světové výrobce olovnatého křišťálu, skloviny mimořádných vlastností. Poděbradský olovnatý křišťál obsahuje min. 24% PbO. To brusičům umožňuje vytvářet jedinečné dekory, díky nimž jsou naše výrobky známé po celém světě.

 

Jedním z hlavních znaků nabídky poděbradských skláren byla vždy různorodost a myšlenková pestrost. Při tvorbě nabídky společnost vždy využívala bohatou tradici českého designu, respektujíc přitom vývoj soudobých technologií, měnící se trendy a aktuální požadavky zákazníků. Po celou dobu existence sklárny tak vznikají výrobky, které svým jednoznačným charakterem poutají pozornost na odborných veletrzích.

 

Výrobky, nesoucí ochrannou známku BOHEMIA, byly pravidelnou součástí všech důležitých veletrhů, ať už se jednalo o Ambiente Frankfurt, jarní i podzimní výstavy v Madridu, Paříži, Miláně, Moskvě či Birminghamu. Společnost Crystal BOHEMIA chce postupně na tuto tradici navázat, obnovit přerušené kontakty a navrátit známce BOHEMIA její právoplatné místo.