Aktuality

 

165 ×214 px, 300 ppi

Chcete změnit

zaměstnání?

Už Vás Vaše současná práce nebaví a v zaměstnání hledáte lepší uplatnění? Je na Vás spolehnutí a pracovní úkoly plníte zodpovědně?

Přijďte mezi nás! Nabízíme Vám hned několik profesí. Zde získáte více informací.

4. 8. 2017

*****

Přemýšlíš o dalším studiu a zaměstnání? Přijď se vyučit a pracovat k nám!

Přijďte se vyučit oboru, kde máte jistotu a perspektivu dobrého zaměstnání a kde se budete podílet na výro- bě světoznámého českého křišťálu. V tříletém denním studiu nabízíme učební obo- ry sklář, strojní mechanik, obráběč kovů, elektrikář silnobroud, elektromechanik pro zařízení a přístroje, a nástrojař. Více informací najdete zde.

4. 8. 2017

*****

První tři středoškolští

učni uzavřeli smlouvu

s Crystal Bohemia, a.s.

náborový leták říjen 2016, 164 × 232 px

Budoucí pracovníci skláren Crystal Bohemia získají během vyučení finanční a materiální podporu a po úspěšném studiu jistotu pracovního místa.

Více o slavnostním podpisu najdete zde.

14. 2. 2017

*****

výstavy

 

Výstava k příležitosti významného výročí poděbradských skláren

obrazek jpg, 679 × 960 px, 72 ppi

Crystal BOHEMIA, a.s. představuje průřez historické a současné produkce poděbradských skláren včetně originálů výkresů zdejších návrhářů.

 

Autorem kresby na plakátu je František Šorm, první návrhář společnosti „Sklárny a rafinerie Josef Inwald, akc. spol.“, který v poděbradských sklárnách (dnes Crystal BOHEMIA, a.s.) pracoval v letech 1928-64. Obrázek zachycuje práci sklářů foukačů a jejich pomocníků na bývalé huti v období mezi světovými válkami a po 2. světové válce.

 

*****

 

 

 

Výstava CONCERTO GLASSICO s prezentací výrobků Crystal BOHEMIA

 

banner CONCERTO GLASSICO cz

 

Bienále Concerto Glassico je komplexní, koordinovanou, odvětvovou prezentací českého sklářského a bižuterního průmyslu ve všech souvislostech. TV reportáž zde.

2. 6. 2016