Aktuality

 

165 ×214 px, 300 ppi

Chcete změnit

zaměstnání?

Už Vás Vaše současná práce nebaví a v zaměstnání hledáte lepší uplatnění? Je na Vás spolehnutí a pracovní úkoly plníte zodpovědně?

Přijďte mezi nás! Nabízíme Vám hned několik profesí. Zde získáte více informací.

4. 8. 2017

*****

Přemýšlíš o dalším studiu a zaměstnání? Přijď se vyučit a pracovat k nám!

Přijďte se vyučit oboru, kde máte jistotu a perspektivu dobrého zaměstnání a kde se budete podílet na výro- bě světoznámého českého křišťálu. V tříletém denním studiu nabízíme učební obo- ry sklář, strojní mechanik, obráběč kovů, elektrikář silnobroud, elektromechanik pro zařízení a přístroje, a nástrojař. Více informací najdete zde.

4. 8. 2017

*****

První tři středoškolští

učni uzavřeli smlouvu

s Crystal Bohemia, a.s.

náborový leták říjen 2016, 164 × 232 px

Budoucí pracovníci skláren Crystal Bohemia získají během vyučení finanční a materiální podporu a po úspěšném studiu jistotu pracovního místa.

Více o slavnostním podpisu najdete zde.

14. 2. 2017

*****

ochranná známka

 

Historie ochranné známky BOHEMIA je neoddělitelně spojena s historií poděbradských skláren. Je obrazem dějin stejnojmenné země, staleté sklářské tradice, ale i bohémství, vlastního umělcům. Výrobky nesoucí tuto známku se od počátku vyznačovaly vysokou kvalitou a uměleckou hodnotou, vycházející ze zručnosti a odbornosti poděbradských sklářů, techniků a návrhářů.

 

Světově proslulý modro-zlatý symbol BOHEMIA CZECH REPUBLIC – LEAD CRYSTAL OVER 24% PbO má pevnou pozici v řadě zemí, za všechny jmenujme například Austrálii, Japonsko nebo země bývalého Sovětského svazu. Jedinečná tradice mistrů olovnatého křišťálu spojená s touto známkou nebyla nikdy přerušena a je proto vysoce ceněna.

 

Modro-zlatý ovál je kromě toho něčím víc než jen ochrannou známkou. Pro spotřebitele je současně potvrzením původu zboží i jeho vlastností. Je navíc zárukou kvality, hodnoty spjaté se jménem BOHEMIA a umění, předávaného si nesčetnými pokoleními sklářů z generace na generaci.

registrovaná ochranná známka