Aktuality

 

165 ×214 px, 300 ppi

Chcete změnit

zaměstnání?

Už Vás Vaše současná práce nebaví a v zaměstnání hledáte lepší uplatnění? Je na Vás spolehnutí a pracovní úkoly plníte zodpovědně?

Přijďte mezi nás! Nabízíme Vám hned několik profesí. Zde získáte více informací.

4. 8. 2017

*****

Přemýšlíš o dalším studiu a zaměstnání? Přijď se vyučit a pracovat k nám!

Přijďte se vyučit oboru, kde máte jistotu a perspektivu dobrého zaměstnání a kde se budete podílet na výro- bě světoznámého českého křišťálu. V tříletém denním studiu nabízíme učební obo- ry sklář, strojní mechanik, obráběč kovů, elektrikář silnobroud, elektromechanik pro zařízení a přístroje, a nástrojař. Více informací najdete zde.

4. 8. 2017

*****

První tři středoškolští

učni uzavřeli smlouvu

s Crystal Bohemia, a.s.

náborový leták říjen 2016, 164 × 232 px

Budoucí pracovníci skláren Crystal Bohemia získají během vyučení finanční a materiální podporu a po úspěšném studiu jistotu pracovního místa.

Více o slavnostním podpisu najdete zde.

14. 2. 2017

*****

reference

 

Sklárna si vydobyla pevné postavení již za Rakouska-Uherska. V roce 1902, když byl tehdejší majitel Josef Inwald povýšen do šlechtického stavu, získal podnik mimořádná privilegia včetně práva používat znak rakouského císařského orla.

 

V úspěšné tradici podnik pokračoval i v Československu, o čemž svědčí různá udělená ocenění, zastoupení na výstavě Expo v Bruselu 1958, Montrealu 1967 aj. Za výsledky, dosažené v oboru, získaly Sklárny BOHEMIA v roce 1974 v Římě ocenění „Zlatý Merkur“ (European Award GOLD MERCURY).

 

Výrobky skláren jsou často využívány jako součást nesklářských expozic světového významu, ať už jde o výše zmíněné EXPO nebo jiné výstavy, na nichž se prezentuje Česká republika, např. expozice ČR na Tchajwanském knižním veletrhu.

 

Společnost udržuje dlouhodobou tradici výroby křišťálových pohárů pro různá významná sportovní a kulturní dění – např. trofeje pro vítěze světových pohárů v lyžování, trofeje pro golfová či tenisová utkání, ceny pro vyhlášení nejlepších sportovců roku, křišťálové míče pro nejlepší fotbalisty Champions League aj.

 

Široké spektrum současných zákazníků zahrnuje řadu renomovaných firem. Rádi bychom na tomto místě poděkovali všem našim partnerům, kteří nám pomáhají šířit slávu českého olovnatého křišťálu do celého světa.