Aktuality

 

165 ×214 px, 300 ppi

Chcete změnit

zaměstnání?

Už Vás Vaše současná práce nebaví a v zaměstnání hledáte lepší uplatnění? Je na Vás spolehnutí a pracovní úkoly plníte zodpovědně?

Přijďte mezi nás! Nabízíme Vám hned několik profesí. Zde získáte více informací.

4. 8. 2017

*****

Přemýšlíš o dalším studiu a zaměstnání? Přijď se vyučit a pracovat k nám!

Přijďte se vyučit oboru, kde máte jistotu a perspektivu dobrého zaměstnání a kde se budete podílet na výro- bě světoznámého českého křišťálu. V tříletém denním studiu nabízíme učební obo- ry sklář, strojní mechanik, obráběč kovů, elektrikář silnobroud, elektromechanik pro zařízení a přístroje, a nástrojař. Více informací najdete zde.

4. 8. 2017

*****

První tři středoškolští

učni uzavřeli smlouvu

s Crystal Bohemia, a.s.

náborový leták říjen 2016, 164 × 232 px

Budoucí pracovníci skláren Crystal Bohemia získají během vyučení finanční a materiální podporu a po úspěšném studiu jistotu pracovního místa.

Více o slavnostním podpisu najdete zde.

14. 2. 2017

*****

2011 NBTA Mistrovství ČR ve twirlingu 

  logo Poděbradských mažoretek

Skleněná hůlka pro nejlepší twirlingovou skladbu

 

Sportovní tanec s hůlkou není zcela přesné pojmenování pro twirling. Porota na Mistrovství České republiky ve twirlingu (29. a 30. ledna 2011, Nymburk), které je součástí Národního šampionátu mažoretek České republiky, také hodnotila nejlepší twirlingové vystoupení.  Ocenění bylo spojeno s předáním trofeje, kterou Svazu mažoretek ČR věnovala naše společnost. Mažoretková hůlka z olovnatého křišťálu je znamenitým dílem našich sklářů.

 

Rozhodování poroty bylo dlouhé a zřejmě proto nepříliš snadné. Poděbradským Twirlgirls unikla trofej doslova o vlásek a s vítěznými úsměvy si ji nakonec odnesly Oskarky z Ostrova u Karlových Varů. Poděbradská děvčata však nemusí být smutná. Bylo nominována na Mistrovství Evropy, které se uskuteční od 21. do 24. dubna 2011 v Karlových Varech. Budeme jim držet palce.

 

S černobílým obrázkem nahoře se můžete setkat všude tam, kde se píše o NBTA (National Baton and Twirling asociation). Snímky z Mistrovství ČR ve twirlingu 2011 dodaly Poděbradské mažoretky.

 

Oskarky_Ostrov_1
Oskarky_Ostrov_1
Oskarky_Ostrov_2
Oskarky_Ostrov_2
Oskarky_Ostrov_3
Oskarky_Ostrov_3
Twirlgirls_Podebrady_1
Twirlgirls_Podebrady_1
Twirlgirls_Podebrady_2
Twirlgirls_Podebrady_2
PM_Eva_Formankova_3_misto
PM_Eva_Formankova_3_misto
PM_Eva_Formankova_solo
PM_Eva_Formankova_solo