Aktuality

 

165 ×214 px, 300 ppi

Chcete změnit

zaměstnání?

Už Vás Vaše současná práce nebaví a v zaměstnání hledáte lepší uplatnění? Je na Vás spolehnutí a pracovní úkoly plníte zodpovědně?

Přijďte mezi nás! Nabízíme Vám hned několik profesí. Zde získáte více informací.

4. 8. 2017

*****

Přemýšlíš o dalším studiu a zaměstnání? Přijď se vyučit a pracovat k nám!

Přijďte se vyučit oboru, kde máte jistotu a perspektivu dobrého zaměstnání a kde se budete podílet na výro- bě světoznámého českého křišťálu. V tříletém denním studiu nabízíme učební obo- ry sklář, strojní mechanik, obráběč kovů, elektrikář silnobroud, elektromechanik pro zařízení a přístroje, a nástrojař. Více informací najdete zde.

4. 8. 2017

*****

První tři středoškolští

učni uzavřeli smlouvu

s Crystal Bohemia, a.s.

náborový leták říjen 2016, 164 × 232 px

Budoucí pracovníci skláren Crystal Bohemia získají během vyučení finanční a materiální podporu a po úspěšném studiu jistotu pracovního místa.

Více o slavnostním podpisu najdete zde.

14. 2. 2017

*****

FIBA Mistrovství světa mužů U19 2013 (oficiální název)

 

návrh medaile (300 dpi)Medaile pro Mistrovství světa

v basketbalu mužů do 19 let

 

Pro 11. ročník turnaje (první v roce 1979, pak každé 4 roky, od roku 2007 každé dva roky), který se poprvé konal v České republice (Praha, 27. 6. – 7. 7. 2013), je dodaly Poděbradské sklárny Crystal BOHEMIA.

 

Medailové odlitky z olovnatého křišťálu s průměrem 95 mm jsou z rubu pokoveny vrstvou zlata (sada 40 kusů), stříbra a mědi (sady po 30 kusech). Líc je opatřen pískovanou grafikou s motivem loga šampionátu na stylizovaném pozadí basketbalového míče. "Umělecky jsou medaile velmi dobře vyvedené. Věřím, že hráčům připomenou příjemné chvíle, které na mistrovství světa v České republice strávili,"  řekl o neobvyklých trofejích turnajový ředitel Stanislav Křiváček.

 

Zlaté si odvezl vítězný tým z USA, stříbrné vybojovali Srbové a bronzové získali Litevci. Psala o tom Česká televize (zde), fotografie ze závěrečného ceremoniálu si prohlédněte (zde), (zde) nebo (zde), o výrobě medailí psali v iDNES.cz (zde).

 

z internetu

 

medaile (300 dpi)