Aktuality

 

165 ×214 px, 300 ppi

Chcete změnit

zaměstnání?

Už Vás Vaše současná práce nebaví a v zaměstnání hledáte lepší uplatnění? Je na Vás spolehnutí a pracovní úkoly plníte zodpovědně?

Přijďte mezi nás! Nabízíme Vám hned několik profesí. Zde získáte více informací.

4. 8. 2017

*****

Přemýšlíš o dalším studiu a zaměstnání? Přijď se vyučit a pracovat k nám!

Přijďte se vyučit oboru, kde máte jistotu a perspektivu dobrého zaměstnání a kde se budete podílet na výro- bě světoznámého českého křišťálu. V tříletém denním studiu nabízíme učební obo- ry sklář, strojní mechanik, obráběč kovů, elektrikář silnobroud, elektromechanik pro zařízení a přístroje, a nástrojař. Více informací najdete zde.

4. 8. 2017

*****

První tři středoškolští

učni uzavřeli smlouvu

s Crystal Bohemia, a.s.

náborový leták říjen 2016, 164 × 232 px

Budoucí pracovníci skláren Crystal Bohemia získají během vyučení finanční a materiální podporu a po úspěšném studiu jistotu pracovního místa.

Více o slavnostním podpisu najdete zde.

14. 2. 2017

*****

Tipy na výlety v okolí skláren a Poděbrad

 

Tipy na výlety do okolí sklárny

Sklárny Crystal BOHEMIA sídlí v lázeňském městě Poděbrady ležícím uprostřed přívětivé přírody na obou březích Labe, východně od hlavního města Prahy, po dálnici D11 za zhruba 35 minut. S návštěvou skláren můžete spojit prohlídku města, kde za zmínku stojí jezdecký pomník krále Jiřího na náměstí spolu se zámkemlázeňský park s proslulými květinovými hodinami. Na soutok Labe s Cidlinou vás zaveze vyhlídkový vláček a pokud byste se rádi podívali na Poděbrady z lodní paluby, je tu výletní loď Král Jiří, která pořádá okružní plavby směrem na Nymburk či soutok Labe s Cidlinou.

Tipy na výlety do okolí Poděbrad

V okolí lázeňského města Poděbrady se nachází hned několik dalších měst a obcí, které se mohou pochlubit svou bohatou historií a půvabem. Za zmínku stojí: Kolín (chrám sv. Bartoloměje, židovský hřbitov a synagoga, Kostnice), Nymburk (středověké opevnění, pivovar, chrám sv. Jiljí), Kutná Hora (památka světového dědictví UNESCO – chrám sv. Barboryhřbitovní kaple s kostnicí, mincovna), Zámecký resort Dětenice (barokní zámek, Středověká krčma, zámecký pivovar s muzeem), Loučeň (barokní zámek, celoevropský unikát – Labyrintárium).
           

 

podebradsky_zamek
podebradsky_zamek
socha_krale_Jiriho
socha_krale_Jiriho
kvetinove_hodiny
kvetinove_hodiny
lazensky_park
lazensky_park
vyhlidkovy_vlacek
vyhlidkovy_vlacek
vyletni_lod_Kral_Jiri
vyletni_lod_Kral_Jiri