Aktuality

 

165 ×214 px, 300 ppi

Chcete změnit

zaměstnání?

Už Vás Vaše současná práce nebaví a v zaměstnání hledáte lepší uplatnění? Je na Vás spolehnutí a pracovní úkoly plníte zodpovědně?

Přijďte mezi nás! Nabízíme Vám hned několik profesí. Zde získáte více informací.

4. 8. 2017

*****

Přemýšlíš o dalším studiu a zaměstnání? Přijď se vyučit a pracovat k nám!

Přijďte se vyučit oboru, kde máte jistotu a perspektivu dobrého zaměstnání a kde se budete podílet na výro- bě světoznámého českého křišťálu. V tříletém denním studiu nabízíme učební obo- ry sklář, strojní mechanik, obráběč kovů, elektrikář silnobroud, elektromechanik pro zařízení a přístroje, a nástrojař. Více informací najdete zde.

4. 8. 2017

*****

První tři středoškolští

učni uzavřeli smlouvu

s Crystal Bohemia, a.s.

náborový leták říjen 2016, 164 × 232 px

Budoucí pracovníci skláren Crystal Bohemia získají během vyučení finanční a materiální podporu a po úspěšném studiu jistotu pracovního místa.

Více o slavnostním podpisu najdete zde.

14. 2. 2017

*****

Podpis stipendijních smluv

 

První tři středoškolští učni uzavřeli smlouvu s akciovou společností Crystal Bohemia Poděbrady a začali využívat stipendijní program společností LOUDA GROUP

 

Akciová společnost Crystal Bohemia Poděbrady přijala ve čtvrtek 19. ledna 2017 do stipendijního programu první tři studenty. Jedná se o učně prvního ročníku SOŠ a SOU Nymburk, kteří se na svou životní profesi připravují v oboru strojní mechanik, elektrikář silnoproud a elektromechanik pro přístroje a zařízení.

 

Budoucí pracovníci poděbradských skláren Crystal Bohemia získají finanční a materiální podporu během vyučení a jistotu pracovního místa po úspěšném absolvování studia.

 

Nabídka stipendijního programu je určena studentům všech ročníků středních odborných škol a středních odborných učilišť. V poděbradských sklárnách Crystal Bohemia přijímáme stipendisty již od druhého pololetí 1. ročníku.

 

úprava DSC_0352a.JPG pro web

 

Fotografie po slavnostním podpisu premiérových smluv stipendijního programu. (zleva) Pavel Louda, předseda představenstva Crystal Bohemia, a. s., tři studenti zařazení do stipendijního programu Crystal Bohemia, Ing. Jaroslav Seifrt, člen představenstva Crystal Bohemia, a Ing. Jiří Hubálek, ředitel Střední odborné školy a Středního odborného učiliště Nymburk

 

2. února 2017 o tom napsali v Poděbradských novinách  Vítané „povzbuzení“: sklárny Crystal Bohemia podpoří učně.