Kariéra

Obchodní manažer/ka

Rosteme, rozšiřujeme tým! Hledáme parťáky, kteří milují nebo si chtějí zamilovat náš segment jedinečného skla. Můžete pracovat v Poběbradech i Světlé nad Sázavou, záleží odkud jste.

Poděbrady

Najdete se v některé z našich pozic obchodních managerů?

  1. Klasický OBCHODNÍ MANAGER/KA se svěřeným teritoriem, které si „oběhá“ a získá nové klienty.
  2. GASTRO – ideálně osoba se zkušeností z HORECA, najde a rozjede nové spolupráce, vezme si pod palec všechny nové příležitosti v této oblasti turistického ruchu (hotely, restaurace, kavárny), takže kdo má kontakty, bude jako ryba ve vodě
  3. SALES MANAGER/KA – NĚMECKO – zmapuje si prostor a rozjede novou dceřinku v Německu, kterou následně po všech stránkách povede, tzn. jak obchodně, tak manažersky.

CO VÁS ČEKÁ?

  • Zejména vyhledávání nových obchodních partnerů, budování spolupráce
  • Tvorba a implementace obchodní strategie
  • Vyjednávání obchodních podmínek
  • Sledování trendů a situace na trhu

Pozice vyžaduje

  • Anglický nebo německý jazyk na výborné (komunikativní) úrovni nutností
  • Minimálně ukončené SŠ vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné obchodní pozici – ideálně se sklem či v oblasti HORECA nebo gastro
  • Výborné komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti
  • Orientaci na výkon, odolnost vůči stresu, kreativitu, selský rozum, pečlivost a odpovědnost
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • Výhodou bude, pokud budete umět komunikovat i v jiném cizím jazyce a budete-li mít zkušenosti v podobném segmentu výrobků, jsou výhodou, nikoli nutností

Co nabízíme

  • Perspektivní práci ve stabilní a úspěšné české firmě
  • Příležitost k seberealizaci a osobnímu růstu
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity (služební automobil, telefon, notebook, penzijní připojištění, slevy v rámci holdingu atd.)
  • Nástup dle Vašich možností, za nás klidně ihned.

Pokud jsme Vás zaujali, neváhejte nás kontaktovat:

Lenka Charvátová
lenka.charvatova@crystal-bohemia.com
+420 739 488 911

Kontaktujte nás

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.