Zákaznická zóna

Sekce určená pro naše zákazníky

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Objednávkový formulář Crystal BOHEMIA umožňuje objednávat naše skleněné zboží pouhými několika kliknutími. Jednoduše vyberte položky a množství, které chcete koupit; formulář automaticky vypočítá zbývající podrobnosti objednávky, včetně celkového objemu, hmotnosti a nákladů. Také je zde možné zjistit procento objemu kontejneru, které vaše objednávka zabere. Při vyplňování formuláře můžete u kolekcí vidět dostupnost každé položky a další plánované datum výroby. Objednávkový formulář vám okamžitě poskytne všechny potřebné údaje o balení výrobku. Zatímco vám ušetří čas a práci, nám pomůže rychleji připravit a doručit vaši objednávku. V případě zájmu o registraci nás kontaktujte a my vám následně zašleme přístupové údaje.

 


JAK PEČOVAT O SKLO

  • Před prvním použitím pečlivě odstraňte případné stopy lepidla zanechané etiketami.
  • Výrobky dekorované barvami, zlatem nebo platinou nedoporučujeme mýt v myčkách na nádobí. Použijte vlažnou vodu, neagresivní detergent, jemnou houbičku a po umytí jemně otřete utěrkou.
  • Ostatní skleněné výrobky lze mýt v myčce po zvolení programu s nízkou teplotou, je šetrnější ke sklu.
  • Doporučujeme mýt skleněné výrobky v myčce samostatně. V případě kontaktu s kovovými předměty by během mycího cyklu mohlo docházet k šednutí skloviny.
  • Aby se předešlo poškrábání při používání výrobků, nemělo by docházet ke styku s tvrdými předměty včetně skla.
  • Výrobky nejsou určeny k použití v mikrovlnných troubách ani k servírování horkých nápojů.
  • Při manipulaci se skleněnými výrobky dbejte na opatrnost, aby nedošlo k poškození nebo poranění, zvláště u dětí.
  • Svícen s hořící svíčkou nikdy nenechávejte bez dohledu, v dosahu dětí nebo domácích mazlíčků. Vždy umístěte svícen na nehořlavou základnu, která není umístěna v blízkosti hořlavých materiálů a v průvanu. Nikdy nedovolte, aby svíčka dohořela celá, teplo může zapříčinit prasknutí svícnu, a přispět tak ke vzniku požáru.


NOVÉ OBALY

cb-boxes.jpg

 

KATALOGY KE STAŽENÍ